Apex Arhitektuuribüroo OÜ on projektbüroona loodud aastal 2005.

Kaasaegse, usaldusväärse ja kiire partnerina pakume nii eraisikutest kui ka juriidilistest isikutest tellijatele oma kogemustel põhinevaid teadmisi järgmistes valdkondades:

 

  • Rekonstrueerimis- ja restaureerimisprojektide koostamine
  • Väikeelamute ja villade projekteerimine
  • Hoonete välisfassaadipasside koostamine
  • Suurelamute ja ühiskondlike hoonete projekteerimine
  • Olemasolevate hoonete dokumentatsiooni korrastamine
  • Hoonete eskiislahendustest ehitusprojektide koostamine
  • Linnaplaneerimine ja detailplaneeringud
  • Sisearhitektuur
  • Muinsuskaitse järelvalve

 

Nimetatud tööde teostamiseks on ettevõttele väljastatud majandustegevuse registreeringud:

 

EEP000533 – Projekteerimine

EEO000598 – Omanikujärelvalve

Samuti on ettevõttel olemas Muinsuskaitseameti tegevusluba E271/2006.

 


APEX ARHITEKTUURIBÜROO OÜ

Aadress: Tatari 64, Tallinn, 10134

Registrikood: 11192333

KMKR nr: 101009654

LHV pank IBAN: EE377700771001137696

Swedbank IBAN: EE712200221029903679

Ove Oot

partner

volitatud arhitekt 7

ove@apexab.ee

+372 514 0577

Janar Blehner

partner

ehitusarhitekt

janar@apexab.ee

+372 5656 0020

Märt Maripuu

projektijuht

diplomeeritud arhitekt 7

mart.maripuu@apexab.ee

+372 5663 4184

Epp Vahtramäe

arhitekt

epp@apexab.ee

+372 5688 6601

Silver Soe

diplomeeritud arhitekt 7

silver@apexab.ee

Kristi Järvik

arhitekt

kristi@apexab.ee

Ingrid Kaur

diplomeeritud arhitekt 7

ingrid@apexab.ee

Getter Linter

restaureerimisspetsialist

ehitusarhitekt

getter@apexab.ee

Rasmus Vare

ehitusarhitekt

rasmus@apexab.ee

Signe Kits

diplomeeritud arhitekt 7

signe@apexab.ee

Martin Lepplaan

volitatud arhitekt 7

martin@apexab.ee

Olavi Kukk

volitatud arhitekt 7

olavi@apexab.ee

head koostööpartnerid

Liisi Vähi  –  arhitekt, AB SÄSI

Taavi Põlme  –  arhitekt, TPLM arhitektuur

Sander Riis  –  arhitekt, Berliin

Sander  Paljak  –  arhitekt, PSST!

Veiko Loorents  –  insener, Smartpipes

Maari Idnurm – konstruktor, Ekspertiis ja Projekt OÜ

AZIA Arhitektid OÜ

 

 

 

varasemad kaasategijad

Jaano Kempo  –  ehitusarhitekt

Karin Laos  –  arhitekt

Vladislav Kalames  –  ehitusarhitekt

Reet Volt  –  arhitekt

Jaanika Sau  –  arhitekt

Jüri Türkei  –  restaureerimisarhitekt

Jorgen Liiv  –  linnaarhitekt

Elis Kostabi  –  3D visualiseerija

Kristjan Sutt  –  ehitusarhitekt

Taavi Kaldaru  –  arhitekt